ADR logistika krovinių pervežimas vakarų Europoje

Įmonės pavadinimas: ADR logistika, UAB

Įmonės kodas: 304856596

Adresas ir pašto kodas: Šilutės pl. 56, Klaipėda, 94181

Koordinatės: 55.681301, 21.184814

PVM kodas: LT100011965512

Swedbank, banko kodas: 73000

Atsiskaitomoji sąsakita: LT887300010155430496

Direktorius: Kęstutis Videikis

Mobilus telofono numeris: +37069555954 LT, RU kalbomis

Elektorininis paštas: adrlogistika@adrlogistika.lt

Transporto priemonių skaičius: 4

Darbuotojų skaičius: 6

PROFESIONALUS POŽIŪRIS

PAREIGINGUMAS

ATSAKOMYBĖ

SAUGUS IR EKONOMIŠKAS VAIRAVIMAS

RŪPESTINGA LOGISTIKA

 

Logistika

Praktinės ir mokslinės veiklos sritis, apimanti įvairius materialinių srautų, ypač prekių, judėjimo, prekybinės veiklos organizacinių procesų klausimus. ADR logistika krovinių pervežimas vakarų Europoje. Taip pat planavimo, įgyvendinimo ir kontroliavimo priemonės, įskaitant optimalaus krovinių srauto organizavimą, transportavimo, sandėliavimo ir kitų materialinių ir nematerialinių operacijų valdymą nuo žaliavų ir medžiagų įsigijimo iki pristatymo gamybos įmonei, vidinės gamybinės žaliavos ir medžiagų bei pusfabrikačių perdirbimo, gatavos produkcijos, atitinkančios jo interesus ir reikalavimus, pristatymo vartotojui, taip pat reikiamos informacijos perdavimas, saugojimas ir apdorojimas, ADR logistika krovinių pervežimas saugiai ir patikimai.

 

Logistikos vystymosi veiksniai

Domėjimasis logistikos plėtros problemoms išsivysčiusiose šalyse visų pirma buvo susietas su ekonominio pobūdžio priežastimis. Gamybos apimčių augimas ir vidinių nacionalinių bei pasaulio ūkinių ryšių plėtra skatino didinti apyvartos išlaidas, taigi verslininkų dėmesys susikoncentravo ties naujų rinkos veiklos formų optimizavimu ir šios sferos išlaidų mažinimu. ADR logistika krovinių pervežimas siekiant, kad sąnaudos ir pajamos būtų optimalios tiek įmonei tiek užsakovui. Suintensyvėjo kai kurių pavienių prekių judėjimo optimizavimo darbai. Pradėtos spręsti tinkamiausios sandėlių išdėstymo, optimalaus prekių partijų dydžio tiekimo, geriausių gabenimo maršrutų ir kitos problemos. Norint supaprastinti sudėtingėjančių prekių srautų judėjimą bei minimalizuoti arba pašalinti įvairius veiksnius, buvo priimtos tarptautinio prekių judėjimo reguliavimo taisyklės. Logistikos plėtrą daugiausiai lemia šie veiksniai – rinkos santykių sistemos sudėtingumas, reikalavimų kokybinėms paskirstymo proceso charakteristikoms padidėjimas, šiuolaikinės kompiuterinės technikos ir technologijų bei mokslo ir komunikacijų diegimas į įmonių ūkinę praktiką, prekių tiekimo taisyklių ir normų unifikavimas išorinėje ekonominėje veikloje, įvairaus tipo importo ir eksporto apribojimų šalinimas keliuose ir žinoma susisiekimo kelių, transporto ir krovos priemonių standartizavimas pasaulio šalyse, kurios plėtoja intensyvius ūkinius tarpusavio ryšius. ADR logistika krovinių pervežimas siekia ekonomiško bei patikimo krovinių pervežimo vakarų Europoje.

 

Vairuotjų mokymas

ADR logistika krovinių pervežimas Europoje dirba patirtį turintys vairuotojai, o nauji dirba tik su patyrusiais vairuotojais kol sukaupia pakankamai patirties saugiam ir patikimam darbui savarankiškai. ADR logistika krovinių pervežimas Darbuotojai tobulina savo žinias ir vairavimo įgūdžius LT respublikos vairavimo mokykloje www.respublikosvm.lt.